OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: To
lt: Iki

en: Address
lt: Adresas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: close
lt: uždaryti

en: Send mail
lt: Siųsti laišką
