OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр
