OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: To
nl: Naar

en: Address
nl: Adres

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: Available
nl: Beschikbaar

en: SMTP server
nl: SMTP-server

en: close
nl: sluiten

en: Send mail
nl: E-mail versturen
