OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: To
nn: Til

en: Address
nn: Adresse
