OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
