OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: To
pl: Do

en: Address
pl: Adres

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: SMTP Error: Could not authenticate.
pl: Błąd SMTP: Nie można uwierzytelnić.

en: Available
pl: Dostępne

en: SMTP server
pl: SMTP serwer

en: Send mail
pl: Wysyłka e-mail
