OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Message
pt: Mensagem

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: To
pt: Para

en: Address
pt: Morada

en: Authentication
pt: Autenticação

en: SMTP port
pt: Porto SMTP

en: Available
pt: Disponível

en: SMTP server
pt: Servidor SMTP

en: close
pt: fechar

en: Send mail
pt: Enviar email
