OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: To
ro: Către

en: Address
ro: Adresă

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Available
ro: Disponibil

en: Client Id
ro: ID Client

en: close
ro: închide

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
