OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: To
sk: Komu

en: Address
sk: Adresa

en: Authentication
sk: Overenie

en: Available
sk: Dostupné

en: close
sk: zatvoriť

en: Send mail
sk: Poslať mail
