OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: To
sq: Për
