OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات
