OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: To
bn: বরাবর
