OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
