OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: To
da: Til

en: Address
da: Adresse

en: Authentication
da: Godkendelse

en: SMTP port
da: SMTP-port

en: SMTP Error: Could not authenticate.
da: SMTP-fejl: Kunne ikke godkende.

en: Available
da: Tilgængelig

en: SMTP server
da: SMTP-server

en: close
da: luk

en: Send mail
da: Send e-mail
