OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: To
gl: Para

en: Address
gl: Enderezo

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Available
gl: Dispoñible

en: close
gl: pechar

en: Send mail
gl: Enviar correo electrónico
