OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ
