OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: To
he: אל

en: Address
he: כתובת

en: Authentication
he: הזדהות

en: Available
he: זמין

en: SMTP server
he: שרת SMTP

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל
