OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subject
hi: विषय

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: To
hi: को

en: Address
hi: पता

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
