OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Yes
it: Sì

en: Message
it: Messaggio

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: To
it: A

en: Address
it: Indirizzo

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Available
it: Disponibile

en: close
it: chiudi

en: Send mail
it: Invio mail
