OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: To
jv: Marang
