OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: To
ku: بۆ

en: Available
ku: هەیە
