OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: To
ne: लाई
