OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: To
oc: A

en: Address
oc: Adreça

en: Available
oc: Disponible

en: Send mail
oc: Mandar lo corrièrs electronic
