OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: To
ps: ته

en: Authentication
ps: تصدیق
