OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: To
sv: Till

en: Address
sv: Adress

en: Authentication
sv: Verifiering

en: SMTP port
sv: Port för SMTP

en: Available
sv: Tillgänglig

en: SMTP server
sv: SMTP-server

en: close
sv: stäng

en: Send mail
sv: Skicka e-post
