OAuth2 Mailer (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: To
ta: பெறுநர்
