OAuth2 Server (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Available
cs: K dispozici

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: translate
cs: přeložit

en: Access token lifetime
cs: Životnost přístupového tokenu
