OAuth2 Server (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: User
fr: Utilisateur

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Scope
fr: Étendue

en: Server
fr: Serveur

en: Unavailable
fr: Indisponible

en: Available
fr: Disponible

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: translate
fr: traduire

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: The time when the token expires.
fr: L'heure où le jeton expire.
