OAuth2 Server (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Scope
fi: Kohde

en: Client
fi: Asiakas

en: Server
fi: Palvelin

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Available
fi: Saatavilla

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: translate
fi: käännä

en: Clients
fi: Asiakkaat
