OAuth2 Server (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: User
ast: Usuariu
