OAuth2 Server (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч
