OAuth2 Server (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
