OAuth2 Server (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
