OAuth2 Server (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Scope
uk: Область

en: Client
uk: Клієнт

en: Server
uk: Сервер

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Available
uk: Доступно

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: translate
uk: перекласти

en: Clients
uk: Клієнти

en: Delete client
uk: Вилучити клієнта

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Scopes
uk: Області

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування
