OAuth2 Server (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்
