OAuth2 Server (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: User
ar: المستخدم

en: Available
ar: متوفّر

en: - Select -
ar: - اختر -

en: translate
ar: ترجمة

en: @name requires at least PHP @version.
ar: يتطلب @name النسخة @version على الأقل من PHP.
