OAuth2 Server (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: User
ja: ユーザー

en: Scope
ja: スコープ

en: Client
ja: クライアント

en: Server
ja: サーバー

en: Unavailable
ja: 利用不可

en: Available
ja: 利用可能

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: translate
ja: 翻訳

en: Access token
ja: アクセストークン

en: @name requires at least PHP @version.
ja: @name を使用するには、PHPのバージョンが @version 以上でなければなりません。
