OAuth2 Server (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ
