OAuth2 Server (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: User
pl: Użytkownik

en: Scope
pl: Zasięg

en: Client
pl: Klient

en: Server
pl: Serwer

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: translate
pl: przetłumacz

en: Delete server
pl: Usuń serwer

en: Delete client
pl: Usuń klienta

en: @name requires at least PHP @version.
pl: @name wymaga PHP w wersji @version lub wyższej.

en: OAuth2 Server
pl: Serwer OAuth2

en: OAuth2 server library
pl: Biblioteka serwera OAuth2

en: The human-readable name of this client.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego klienta.

en: The human-readable name of this server.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego serwera.

en: Save server
pl: Zapisz serwer

en: OAuth2 server
pl: Serwer OAuth2
