OAuth2 Server (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: User
sv: Användare

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Scope
sv: Omfattning

en: Client
sv: Klient

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Available
sv: Tillgänglig

en: - Select -
sv: - Välj -

en: translate
sv: översätt

en: Clients
sv: Klienter

en: Delete client
sv: Radera klient

en: @name requires at least PHP @version.
sv: @name kräver åtminstone PHP @version.

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken
