OAuth2 Server (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: @name requires at least PHP @version.
bo: @name་ལ་མ་མཐའ་ཡང་PHPཡི་པར་གཞི་@version་དགོས།
