OAuth2 Server (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus
