OAuth2 Server (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: User
et: Kasutaja

en: Scope
et: Ulatus

en: Client
et: Klient

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Available
et: Saadaval

en: - Select -
et: - Vali -

en: translate
et: Tõlgi

en: @name requires at least PHP @version.
et: @name jaoks on vajalik vähemalt PHP versioon @version.
