OAuth2 Server (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: User
fa: کاربر

en: Client
fa: مشتری

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Available
fa: در دسترس

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: translate
fa: ترجمه

en: Clients
fa: مشتریان

en: @name requires at least PHP @version.
fa: @name حداقل به PHP @version احتیاج دارد.
