OAuth2 Server (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Client
fil: Kliyente

en: - Select -
fil: - Pumili -
