OAuth2 Server (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: User
bg: Потребител

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Client
bg: Клиент

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Clients
bg: Клиенти

en: Delete client
bg: Изтриване клиент
