OAuth2 Server (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: User
es: Usuario

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Last access
es: Último acceso

en: Scope
es: Ámbito

en: Client
es: Cliente

en: Server
es: Servidor

en: Unavailable
es: No disponible

en: Available
es: Disponible

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Public key
es: Clave pública

en: translate
es: traducir

en: Clients
es: Clientes

en: Delete client
es: Eliminar cliente

en: @name requires at least PHP @version.
es: @name necesita al menos PHP @version.
