OAuth2 Server (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Available
eu: Gaituta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
