OAuth2 Server (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: translate
lt: išversti

en: @name requires at least PHP @version.
lt: @name reikalauja bent @version PHP  versijos.
