OAuth2 Server (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ
